איפור קבוע סודות כמוסים

האיפור הקבוע צבר תאוצה בשנים האחרונות והפך לפופולרי בקרב נשים ומעט גברים,החדרת הפיגמנט נעשית לעומק של 0.4 מ"מ כך שזה לא נחשב כקעקוע. לכן גם לנשים דתיות מבצעים איפור קבוע.בספר ויקרא פרק יט' יש איסור על עשיית כתובות קעקע בגוף האדם. משמעות המילה  Tatto-קעקוע היא לסמן . סוג של אמצעי זיהוי,קישוט השפעה מגית .

איפור קבוע משמש להחזרת המראה הנשי והחושני שהיה לנו בצעירותינו.  אנחנו לא נשארים אותו הדבר כך גם השערות בגבות מתחילות להיות דלילות, גוון השפתיים נותן מראה דהוי משהו!? וקו השפתיים מתחיל לשנות כיוון בשל כוחות המשיכה כלפי מטה מה שנקרא "הגרביטציה"!

באמצעות האיפור הקבוע אנחנו ניתן הדגשים למראה אותו אנחנו רוצים להבליט ונטשטש מה שאנחנו לא רוצים לראות. כיום בשונה מבעבר יש התקדמות אדירה בתחום איפור הקבוע וניתן לקבל טיפול איכותי עם מינימום סיכונים וללא אכזבות.  שימוש נכון בחומרי צבע איכותיים והבנה עמוקה של הטכנאית יתרמו למראה הנפלא שלך שיכול להמשך שנים.                                                                                    דהיית הצבע קיימת תמיד מאחר וזה לא קעקוע(בעומק שכבות העור) אלא בחדירה מאוד קטנה רק מה שחשוב להדגיש שהצבע דוהה למה שהיה במקור רק פחות חזק ולא משתנה לגוונים אחרים.

טכנאית איפור קבוע שמבינה את תורת הצבעים ונטרול צבעים בעייתיים ושימוש בפיגמנטים איכותיים וכמובן מכשור משוכלל עם ידיים טובות לא תאכזב אותך אף פעם!

איפור קבוע מחזיר חיים לפנים, המראה נראה צעיר וכובש! טכניקות מתקדמות לאיפור קבוע הומצאו על ידי סוזי נחמן ובהם משתמשים באור לעור . איפור קבוע מאפשר יצירת אומנות עם מינימום החצנה של צבעים ומראה מטופח ומרשים.

איפור קבוע שבו רואים שהתאמצת להיות יפה משיג את התוצאה ההפוכה, את צריכה לוק טבעי ונעים למבט ובטח שלא רצוי שתשאלי בכל פעם :"מה עשית איפור קבוע?" כאן מתחילה הבעיה! זה לא מתקבל טבעי, המטרה שלי באיפור קבוע היא לשים הדגשים נכונים עם בחירת צבעים מושלמת!

איפור קבוע עושים רק אצל המומחים!!!

בואי ותני זוהר לפנייך, בואי ומלאי את גבותייך בטכניקה חדשנית של איפור קבוע בלעדי לאור לעור! רוצה שפתיים חושניות? סימטריות? בואי ותשני את מראה פנייך לטובה

רוצה לצאת מהמקלחת עם מראה של ריסים צפופים, לאור לעור יש את הטכניקה שתתן מראה מלא לריסים.

כתיבת תגובה