הבהרת כתמים בהצלחה גדולה אור לעור

הבהרת כתמים בהצלחה גדולה כל זאת הודות לאגוז הקרוטוניק שגדל בסרי לנקה. אגוז זה מכיל 15% חומצה קרוטונית שגורמת להבהרה חזקה ולפילינג משמעותי בעור.

 

מהיום בקשה זו ניתנת להגשמה ללא פעולות פולשניות ומזיקות.
בגרמניה. ציינו לשבח את מחולל החמצן של חברה אמריקאית .מחולל החמצן מסוגל לסלק רעלים מהתאים, לשקם את העור ולהחדיר לתאים חמצן בכמות גדולה
השבחים ניתנו בשל ההשפעה המהירה של התזת חמצן וליטוש העור על ידי אוקסיג'ן טהור.
בנוסף התגלית המרשימה הראתה שמכשיר זה, ייחודו באקדח טעון בכל התמציות והחומצות הרצויות להחדרה לעור תוך כדי לחץ של אוקסיג'ן לתוך העור.
כיום אנו בעידן מתקדם ביותר מבחינת הקוסמוטולוגיה, תכשירים רבים מגיעים באמפולות סטריליות המאפשרים הולכה אל תוך העור. כל הנאמר נבדק באוניברסיטאות בארה"ב אשר מתמחות בבדיקות רציניות של חומרים פעילים ובדיקת השפעתן על העור.

אנו כעת מבצעים טיפולי פנים  שמוגדרים פרא רפואיים, וזאת בשל השפעתם לעומק השכבות ולהבדיל מכל תכשיר שנמכר על מדף, שברור שאחוז החומצות בו לא יכול להיות גבוהה בגלל חוסר הספציפיות שלו.
מניסיוני, לכל אישה יש את הטיפול המדויק המותאם לה. כיום ישנם 8 טיפולים משמעותיים ביותר שמטפלים בשינויים שחלים בעור החל מרפיון, כתמים, חוסר אחידות בגוון העור, קימטוטים, קמטים, טונוס חלש, קופרוזיס-נימי דם, סבוריאה.

לכן חשוב לקבל טיפול לאחר התרשמות מהעור, והמלצה אישית לתוכנית טיפולים.

טיפול עם מחולל החמצן כטיפול בודד, ייתן אפקט מיידי של גמישות, חיוניות, מעט הבהרה. ובעיקר עור זוהר וקורן . מומלץ ביותר לפני אירוע.
טיפול סדרתי עם מחולל החמצן חשוב ביותר להשגת תוצאות אמיתיות לטווח הרחוק והקצר.
בטיפול נבחרים פילינגים שונים שמחדשים את העור ברמות שונות, בכל טיפול מגבירים את עוצמת התכשירים וזאת על מנת שהעור יסתגל ויגיב באופן אחיד אשר מאפשר המשך פעילות סדירה ולא הסתגרות בבית.

פילינגים מהווים יותר מ 50% הצלחה בספיגת החומרים אל תוך העור לטווח הרחוק! הפילינג מאפשר המסה של הדבק הבין תאית, והמסה של כל התאים המתים במספר שכבות. פעולה זו דומה למסננת שחוריה סתומים, ובעזרת ההכנה של העור על ידי הפילינג, אנו מאפשרים לעור לספוג תמציות של אומגה 3+6, חומצה היאלרונית , ולהמיס את כל החומרים במסננת ובכך החומרים יעברו ללא בעיה.התוצאות המושגות בטיפול סדרתי הן: אחידות בעור, הרמה ומתיחה של העור. מתיחה יפה ומשמעותית, הבהרה של פיגמנטציה, עור רווי בלחות , חינני ומרשים.

מטופלות שעברו טיפולים עם מחולל החמצן מקבלות מחמאות והן נשאלות אם הן עברו איזה שהוא טיפול או ניתוח. כל זאת בשל התוצאות האמיתיות המושגות בטיפול.הטיפול במכון הוא צעד ראשון ומשמעותי, אבל חשיבות הטיפול בבית חשובה ביותר. לשם כך הסדרה כוללת גם את כל התכשירים הפעילים הניתנים הביתה. אין צורך לרכוש את המוצרים הם ניתנים הביתה ללא תשלום נוסף.

נחמן סוזי קוסמטיקאית בכירה,מנהלת שני מכוני קוסמטיקה בראשל"צ
ובמזכרת בתיה. מומחית לטיפולי אנטיאייג'ינג פעילים

כתיבת תגובה