הסרת שיער באפילציה ממוחשבת ללא מחטים בשיטת SNA

הסרת שיער אפילציה ממוחשבת ללא מחט בשיטת SNA

אפילציה מסורתית קיימת מעל מאה שנה וסייעה לנשים רבות להיפטר ממרבית השיער,  התלוו לטיפול  כאבים משמעותיים וגלדים,אדמומיות ומראה לא נעים במשך מספר ימים וטיפול ממושך שנמשך לעתים שנים.

באור לעור טכנולוגיות  יש ניסיון מעל 26 שנה באפילציה מסורתית יחד עם זאת בעשור האחרון אנחנו פועלים באפילציה ממוחשבת ללא מחטים, באמצעות שילוב טכנולוגיות מוכחות! בשיטת SNA

כיום, אפשר אחרת!  אפילציה ממוחשבת בשילוב טכנולוגיות עושה שימוש ב-3 טכנולוגיות של אנרגיית חום משמעותי  שמגיעה לשורש השערה עם השפעה ישירה על השורש מבלי לעשות שימוש במחט חשמלית. בטכנולוגיה הייחודית לסוזי נחמן-אור לעור טכנולוגיות  SNA שעושה בה שימוש מעל 10 שנים יש את הבשורה! תוצאות מהירות, שיפור משמעותי כבר בחודש הראשון.

סוזי סייעה לנשים רבות להיפטר מן השיער הטורדני וניתן לקבל המלצות בלי סוף.

האזורים הבעייתיים בהם אנו מטפלים בעיקר הם: הסרת שיער מהפנים והסרת שיער מהפטמות והסרת שיער במחשוף.

יש להבין מה מקור הבעיה, צמיחת שיער באזור הפנים ובפטמות  הנחשבים לאזורים הורמונליים. כל עוד הגורם ההורמונלי קיים, יש צורך גם לאחר שיפור משמעותי להגיע לטיפול תחזוקתי אחת לחודשיים.

הטיפול נמשך 10 דקות בלבד!

ללא כאב

ללא תופעות לוואי.

הטיפול המרוכז באופן שיטתי נקבע לתקופה של חצי שנה. ההטבה היא מהירה אך יחד עם זאת יש צורך כל הזמן לטפל בזקיקים החדשים שנולדים.

לתיאום טיפול וקבלת הצעת מחיר מיוחדת  התקשרו:054-4969106

 

 

 

 

 

 

שיער מהפטמות, אפילציה ממוחשבת, אפילציה ללא מחט, הסרת שיער בפנים, הסרת שיער במחשוף, הסרת שיער מהפנים, שיער בפטמות, אור לעור טכנולוגיות

כתיבת תגובה