הסרת שיער להיפטר מהשערות באיזו שיטה?לייזר,אינפרה,אפילציה,הבזקי אור

לייזר,אינפרה,אפילציה,IPL במה תבחרו?

לכל גוף ולכל שערה  יש את השיטה  של הסרת שיער  המתאימה לו . לאחד מתאים לייזר לשני לא, לאחד עובד האינפרה לשני לא מגיב, לאחד כואב הסרת שיער ב  ipl לאחר לא. כל כך הרבה שנים אנו רואים שאנשים מסירים שיער מהפנים ומהגוף בכל מיני שיטות ויהיו אלו שיאמרו לי השיטה הזאת עזרה לי מאוד ויש שיאמרו ההיפך. לכן ממולץ לעשות טסט קטן באזור המיועד ולאחר מכן לקחת החלטה. בפוסט הזה כתבתי בכל זאת נתונים שיאפרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה.

הסרת שיער זו המילה הכי מדוברת היום בקוסמטיקה ולא פלא, משום ששנים נשים בעיקר כיום כולם מבצעים הסרת שיער בכל הגוף חיפשו מענה להסרת שיער מכל הגוף והסרת שיער בפנים. בכל השיטות זו הייתה השתעבדות ולכן המצאת השיטות החדשות שהופיעו אצלנו די במקרה הכו הדים בכל הארץ ובעולם וכולם כמהים להסיר שיער מיותר מכל הגוף.

השיטה הותיקה היא כמובן היא האפילציה רק שהיא דרשה הרבה כסף וזמן ולקח המון זמן לטפל באזורים גדולים.כמובן שבעבר בוצעו  הסרת שיער באפילציה גם לרגליים ולידיים .כיום השיטות הרבה יותר מהירות.

הסרת שיער בלייזר היא השיטה השנייה ויחסית המהירה מכל שיטות הסרת שיער הקודמות לה. הסרת שיער בלייזר נמשכה מספר שנים לבדה כפתרון לאזורים גדולים עם הצלחות לא מבוטלות.לאחר אותן השנים שבהם הסרת שיער בלייזר הייתה בלעדית התווספו עוד אפשרויות להסרת השיער שבהן על דרך המקרה ראו שניתן להסיר שיער עם קרן אור בתחום האינפרה.
אותה קרן אור שמאפשרת הסרת שיער והרס של שורש השערה.מאוחר יותר הופיעו מכשירים להסרת שיער בשיטה של IPL אלו פולסי אור בתחום האינפרה רק עוצמתיים. לכן פירוש השיטה פולסי אור אינטנסיביים.
יתרונות ענקיים לשיטה של הסרת שיער ב IPL :
1.יעיל ומהיר
2. ללא כאבים חזקים
3. ללא כוויות וסימנים
4. לא יקר
5. עובד על שטחים גדולים
6. יעיל גם לנשים עם עור שחום, כהה.
7. תוצאות יפות כבר לאחר שני טיפולים.

* הסרת שיער בכל השיטות חייבת להתבצע על ידי בן אדם מוסמך, מנוסה שיתן טיפוטל יעיל ואיכותי ללא תקלות. לעיתים שומעים על שיטה כזו או אחרת שזה גורם לכוויות או כתמים זה לא נכון שום שיטה לא עושה כוויות או כתמים . אין בעיה בשיטה אלא ורק בבנאדם שמטפל בכם. אם הוא ידע לכוון את העוצמה המתאימה ולכוון את כל הפרמטרים המתאימים לסוג העור שלכן וכן לסוג השערה רק כך יהיה ניתן לזכות בטיפול נאות ובתוצאות מעולות.

נכון שפעמים רבות אתם שואלים את עצמכם באיזה שיטה נבחר להסיר שיער,באיזה מקום כדאי לנו לקבל טיפול ובלבד שנצא נשכרים מהטיפול.
במאמר  תוכלו לקבל אינפורמציה אובייקטיבית ואמיתית לגבי כל השיטות ואתם תחליטו היכן לבצע את הטיפול.בדרך כלל במדינות חמות שהולכים חשופי ידיים ורגליים ובכלל מתלבשים קייצי אנו לא אוהבים לראות את השיער המיותר הוא נחשב לא אסתטי בלשון המעטה.כיום נשים וגברים כאחד חושבים אותו הדבר, אם אפשר אז להיפטר מן בשיער והכי חשוב ללא תקלות בדרך ובאמונה שהטיפול יהיה יעיל לפחות כפי שמצהירים.

בכל השיטות ידוע שאין הסרת שיער לצמיתות מאחר ותמיד יהיו זקיקים רדומים שיכולים להתעורר באחד הימים. מה שניתן לומר שבכל טיפול יש פגיעה בשורשים בין אם היא חלקית ובין אם היא מלאה. לכן תמיד ניתן לומר שיהיה שיפור בכל שיטה לגבי קצב הגדילה,מראה השיער,דילול השיער,קרחות מקומיות.
הסרת שיער איננה מותרות, אלא צורך ממשי להראות יפים ואסתטיים. כיום ניצבות בפנינו שיטות רבות להסרת שיער , הטיפולים כבשו את העולם ואומצו בהצלחה על ידי מיליוני גברים ונשים כחלק מרצון להרגיש חלקים ויפים.במאמר נסקור את כל השיטות על יתרונותיהן וחסרונותיהן.(ראו מאמרים נוספים שלי בנושא)

אחוזי ההצלחה משתנים ממכשיר למכשיר,משיטה לשיטה וכן מאזורי הטיפול השונים.
פרמטר החשוב ביותר הנו: מיומנות המטפל!!! גם מכשיר מצוין וחדשני יכול לעשות צרות צרורות אם המטפל אינו מיומן.את המאמר המלא ניתן לראות באתר אור לעור של נחמן סוזי
תחילה נציין את השיטה הותיקה ואחר כך לפי הסדר את שאר השיטות.

אפילציה- אלקטרוליזה.

השיטה הוותיקה ביותר שהחלה את דרכה ב 1875 אצל רופא עיניים ד"ר צ'ארלס מישל אשר ניסה לעזור למטופליו בבעיה טורדנית של צמיחת ריסים הפוכה אשר גררה את דלקת זקיק השערה (פוליקוליטיס). .כיום אפילציה משמשת להסרת שיער לבן וכן בהיר מאוד. מיועד לשטחים קטנים,דורש מיומנות רבה מהמטפל וכן סבלנות וסובלנות מהמטופלת.

הטיפול נעשה ע"י העברת פולס מהיר לתוך שורש השערה באמצעות מחט חשמלי.יתרונות הרס מוחלט בתום התהליך אך נדרש זמן רב, תקציב,סבלנות וסובלנות וכמובן מיומנות.הפתרון היחידי לשיער בהיר ולבן,לאזורים קטנים.

האם האלקטרוליזה באמת לצמיתות ?

נקבע ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי ( FDA ) כי שימוש במחט חשמלית היא השיטה הבטוחה להסרת שיער לצמיתות .כל זאת נכון אם בוחרים במקום בו יש לאפילטורית מיומנות ודייקנות שתביא בסופו של תהליך להצלחה ללא פגיעה בעור.
כפי שנאמר קודם מיומנות המטפל ומכשיר משוכלל יכולים להביא לתוצאות נאות ללא בעיות.

פרסום של ארגון הבריאות האמריקאי פרסם זאת לפני למעלה מעשור,מאז הצטרפה שיטה מהימנה וטובה של הסרת שיער בטכנולוגיית IPL. טכנולוגיה שמתאימה לסוגי עור שונים, צבעי שיער ועור בגוונים רבים.ברוב המכשירים אין תופעות לוואי.
היתרון הגדול שלה מתבטא באפשרות לעבוד על שטחים גדולים וקטנים במהירות רבה. לדוגמה:
פנים מלאות רק 3 דקות. שפם רק 30 שניות. רגליים מלאות רק 30-40 דקות. ידיים 15-20 דקות.
מהירות כזו הייתה בגדר חלום לפני עשור.

יתרונות נוספים: אין כאב כלל! יש תחושת חום קלה. תוצאות מהירות בין 2-3 טיפולים ניתן לראות קרחות.

כיום מרפאות ורופאים וקוסמטיקאיות בכירות רוכשים מכשירים שעובדים בשיטת IPL.שיטת על להסרת שיער.

כתיבת תגובה