הסרת שיער מתלבטת באיזו שיטה? קראי והחליטי

הסרת שיער באפילציה – מחט חשמלית

מומלץ מאוד הסרת שיער בפנים, באזורים קטנים.האפילציה בשילוב הבזקי אור, אפילציה עוזרת מאוד אם יש צמיחת שיער בפנים, צמיחת שיער על החזה, צמיחת שיער בפטמות, צמיחת שיער בפס הבטן, צמיחת שיער בפאות.
הסרת שיער מהפנים בקיץ,אפשרית ואין הקיץ מהווה בעיה.
הסרת שיער הפנים לנשים, מתאפשרת במהירות ובקלות ללא צורך בהארכת השיער.
אם יש לך שיער בפנים,אל תהססי, זו הדרך הבטוחה והוותיקה עם הוכחות לאורך שנים.רק יותר משודרגת ונותנת, מענה מהיר לשערות בפנים.

הסרת שיער בשיטת ipl -מכשיר הפועל על ידי קרן אור

גוון עור כהה

טיפול  יעיל ואפשרי לכהי עור ,
מכשיר הקרן עור עושה זאת על ידי יצירת מספר אורכי גל שונים, תכונה זו מאפשרת לטפל גם בבעלי גוון עור כהה על ידי התאמת אורך הגל על פי הפרשי הגוונים בין העור לשיער, מבלי לפגוע בעור.

כאב– בקרן אור אין כאב למעט תחושת חום רגעית ולמעט אזור המפשעות הפנימי וזאת לעומת הלייזר שכואב מאוד, בכל האזורים ומצריך שימוש בחומר אילחוש.תרון גדול לגבי תחושת הכאב- ב IPL כאשר מתקדמים מטיפול לטיפול מעלים את העוצמה בהדרגה,ותחושת החום הולכת ופוחתת עד שלא מרגישים דבר בעוצמה המירבית למכשיר. מדוע? משום שמטיפול לטיפול כמות הזקיקים פוחתת והזקיקים הנותרים הינם חלשים מאוד כי הם כבר נפגעו בטיפול קודם.

שיער פלומטי–   ipl מסוגל ומצליח לטפל בשיער פלומטי עם גוון חום-שחור, אך לא עדין ושקוף

הכנת האזור המטופל– בלייזר חובה להתגלח בכל אזור כולל פנים ובכל שלבי הטיפול, ב IPL ניתן להסיר 10 ימים קודם בשעווה או חוט ולהגיע לטיפול. ניתן גם לעבוד כאשר יש מס' קטן של שערות עדינות. בהמשך הטיפולים אפשר להגיע לטיפול גם ללא הסרה, בשלב מתקדםשיש מעט שיער עדין ודק.

הסרת שיער בלייזר

הכנת העור

חובה לגלח כל אזור בגוף כולל פנים

טיפול בשיער פלומטי בפנים אשר עובר גילוח לפני טיפול לייזר מכניס את הלקוחה למערבולת של צרות שלא תוכל לצאת ממנה בקלות אלה תאלץ לעבור לאפילציה או ל IPL.

עוצמה

עוצמת מכשיר הקרן אור הייתה נמוכה מזו של הלייזר ואחוזי הצלחת הטיפול היו מעט נמוכים יותר. הפרש של 5% לטובת הלייזר. כיום במכשור המתקדם העלו את העוצמה לזו הזהה לליזר ולכן היתרון היחסי והקטן כעת לא קיים.

חסרון ללייזר + ipl

שתי השיטות עדיין לוקות בחסר וזאת משום שאינן מטפלות בשיער בהיר נטול פיגמנט, שיער בלונדיני, שיער שיבה.
מכשיר ה- IPL ומכשיר הלייזר יודעים לזהות רק גוונים כהים בזקיקי השערה, הנבדלים מצבע העור.
וכמובן אין 100% ניקיון של השטח.
 קישור לקופון הסרת שיער חינם

בהצלחה.

כתיבת תגובה