טיפול הסרת שיער אפילציה ממוחשבת

אפילציה ממוחשבת 
אפילציה ממוחשבת כוללת בתוכה מיקרופוססור שכבר מתוכנת ומאפשר פגיעה חזקה בשורש ובשילוב טכנולוגיות של אנרגיות חום לדוגמא: אנרגיית טרמוליזה ואנרגיית אלקטרוליזה ואנרגיית UHF , בשיטה זו מתאפשר מעבר מהיר ביותר של מועברת פולסים בקפיצות ביוניזציה ישירות לשורש השערה כך שהחום לא מתקרר בדרך למטה כפי שקורה בשיטות הקודמות   . בטכנולוגיה מיוחדת  מפחיתת כאב , חום גבוה מגיע לשורש השערה ולכל כלי בדם המזינים אותה  בהפחתה של 70% מהכאב שמוכר ממכשירים אחרים. החום פוגע בשורש השערה, הורס את החלבון, ובכך מאפשר הוצאת השערה באופן לא מורגש. כמות הטיפולים יורדת באופן משמעותי כמחצית מכל מכשיר אחר.

מכשיר אפילציה  וונציה 2014

לסוזי נחמן ניסיון ומומחיות בהסרת שיער באפילציה מהפנים כבר 21 שנה , אפילציה ממוחשבת היא יעילה, איכותית, לא גורמת לסימנים ופחות מכאיבה. ניתן לטפל גם בשיער לבן או בהיר!אינה פוצעת את העור ולא משאירה סימנים.  כיום מומלץ לשלב אפילציה ומכשיר בטכנולוגיית מולטי אנרגיות   כדי להגיע לתוצאות מהירות ומינימום כאב וחיסכון מבכסף וזמן.

באור לעור, סוזי נחמן מומחית  בהסרת שיער בפנים, לנו יש את כל הטכנולוגיות ומכשירים רבים שמאפשרים התאמה מלאה למצב ושיפור מהיר ביותר להפטר מן השערות.

לקביעת תור צרי קשר כעת: 0544-969106

 קישור לקופון הסרת שיער חינם

 

כתיבת תגובה