טיפול פנים אומגה 3

טיפול אקטיבי אומגה-3 אנטיאייג'ינג האם זה עובד?

תהליכי ההזדקנות בעור מאופיינים בירידה בעובי העור,באובדן גמישות,באובדן חיות,בהופעת קימטוטים סביב העיניים,קמטי המימיקה משני צידי הלסת מודגשים מאוד מראה על צניחת העור,ירידה במצוק וירידה בתכולת המים , תחושה של יובש כשמתעוררים בבוקר.

טיפול פנים אומגה 3 בשילוב זהב

סדרה אומגה-3 דיפ ריסטור מיועדת לשמירה ושיקום העור החל מגיל 28, הסדרה מבוססת על שילוב יחודי של חחומרים פעילים בעלי פעילות מוכחת לטיפול בתופעות הקשורות בתהליכי ההזדקנות של העור.
הסדרה מבוססת על חומרים פעילים כגון:
. חומצה לקטית– חומצה בריכוז גבוה (10%) ובדרגת חומציות 3.5.לחומצה לקטית בריכוז זה פעילות אנטי אייג' חזקה. זה בא לידי ביטוי בשיפור הסיביים האלסטיים בדרמיס ובכך ממתנים את הקמטים.
. ויטמין C – ויטמין זה אחראי על חידוש הקולגן בדרמיס ובעל אפקט הבהרה יעיל.
. קו-אנזיםQ10  אנטי אוקסידנט פעיל המגן על ממברנות התאים מפני רדיקליים חופשיים ומאפשר פעילותן התקינה.Q10 קשור בתהליכי הפקת אנרגיה בתאים ולכן מגביר את הויטליות של הרקמה. Q10 מגן על קולגן וחלבונים נוספים התומכים את מבנה העור על ידי עיכוב פעילותם המזיקה של אנזימים מסוג MMP.4.

אומגה-3 -חומצות שומן אומגה 3 קשורות בסינטזה של הורמונים מקומיים (פרוסטגלנדינים) המווסתים תהליכים רבים בעור.
חומצות שומן אומגה 3 ממתנות תהליכים דלקתיים בריקמה. בנוסף שיבולת שועל ופפטיד ביו-מימטי(דרמקסיל)לחידוש הסיבים האלסטיים ומיתון הקמטים.שילוב סדרת הזהב עושה פלאים בעור.

האם החומרים טבעיים?

חשוב לציין כל החומרים הפעילים בתכשירים וכן בפילינגים העמוקים הם טבעיים בלבד בריכוז גבוה. לכל גיל יש את החומרים הפעילים בריכוזים שונים בהתאם למצב העור . לעיתים השמות הלועזיים קצת נותנים תחושה של משהו קצת רפואי או לא טבעי אין מה לדאוג המוטו שלי הוא ללכת על חומרים פעילים איכותיים אך תמיד טבעיים!סדרה אהובה על רבות ממטופלות שלי בשל יעילותה המיידית והניכרת לעין כל.

כתיבת תגובה