המסת שומן|המסת שומן בקור|הצרת היקפים|2009

המסת שומן בקור

המסת שומן|המסת שומן בקור|הצרת היקפים הוותיקים בתחום! 054-4969106

cryolipolysis freezing slimming shaping

אור לעור טכנולוגיות מציע פתרונות מתקדמים למגוון רחב של טיפולים לגוף ולפנים מעל 26 שנה!

אור לעור טכנולוגיות באמצעות סוזי נחמן  היו  לראשונים שהיו שותפים למחקר משנת 2009 ואף סוזי כתבה מספר מאמרים בתחום באתר artical.co.il וכן הראשונים שהביאו את הטכנולוגיה לישראל כבר מעל 4 שנים. בעלי ניסיון רב וגדול בתחום!

טיפול מדעי אפקטיבי ואיכותי ללא כאב או תופעות לוואי עם בדיקות קפדניות מעניקים לך המסת שומן ממוקדת לפי אזורים ספיציפיים כגון:בטן,ירכיים,גב,מותניים.

כל טיפול הינו תוצר של מחקר שהוכח אפקטיבי יעילות בהרס מוחלט של תאי השומן והשומן שבתוכו מסתלק באמצעות תהליכים של מערכת הליפטית המסלקת רעלים ותאים מתים.

לפני כל טיפול אנו מבצעים 4 מדידות למדדים שונים כדי לבחון את השיפור וההתקדמות,  עד לטיפול הבא.  ישנם אנשים שלא נדרש להם טיפול נוסף, אך מרבית האנשים מעוניינים  ב- 2 טיפולים לשיפור משמעותי לטווח הרחוק. היחידים שקובעים אם נדרש טיפול נוסף אלו המדדים עם המכשירים.

חשוב לציין מכל טיפול יש שיפור!

למכשיר יש סף הגנה מינימום של שומן שחייב להישאר בגוף האדם ולכן אין הסרה מלאה של שומן מכל האזורים הרשומים לעיל.

בנוסף לטיפול המסת שומן בקור אנו מעניקים טיפול מתנה בתום כל טיפול של מיצוק העור באמצעות מולטי RF  גלי רדיו למיצוק וחיזוק רקמת העור.

המסת שומן בקור>אור לעור טכנולוגיותכמו כן התהליך מלווה בהמלצות תזונה אז חשובות ביותר לחילוף חומרים מהיר על מנת לסלק את כל הפסולת מן הגוף במהירות.

סניפים: ראשון לציון | מזכרת בתיה

לפרטים וקביעת טיפול התקשרו עכשיו: 054-4969106

Comments are closed