טיפול פנים אנטי-אייג'ינג חדשני


טיפול פנים מתקדם טכנולוגיטיפול פנים אנטי-אייג'ינג חדשני מולטי הייטק |אור לעור טכנולוגיות 

כחוקרת כבר למעלה מ-20 שנה זכיתי להיות חלק ממחקרים שבוצעו בבית חולים שונים וכן במחלקת המחקר באוניברסיטת ווירג'יניה בהם נבחנו השפעות של חומרים פעילים שונים על עור הפנים והצוואר. התקדמנו עם השנים וכיום ניתן לראות את השינוי הדרמטי שחל ב-עשור האחרון . ההתפתחות החלה ממציאת נוסחאות משמעותיות ליצירת קרם, אמפולות וסרום שידעו להשפיע חזק על העור החל משכבת הדרמיס העמוקה האחראית על יצור וחלוקת תאים ומשם לשכבות העור החיצוני של האפידרמיס.  ידוע בעבר שתכשירים קוסמטיים היו בעלי  מולקולות גדולות ולכן הם אינם חודרים לעור ומשפיעים מבפנים, ההשפעה הטובה של התכשירים הייתה חיצונית בלבד.

ב- 6 שנים האחרונות, חל מפנה וכיום ניתן לראות תכשירים בטכנולוגיה זעירה שנקראת ננו-טכנולוגיה, המאפשרים ספיגה טובה יותר בעור והשפעה מסוימת על מרקם העור, על גמישותו וכן גוון אחיד יותר. המיוחד כיום,  שהתכשירים לא מכילים רק ויטמינים אלה כבר תאי גזע ממקור צמחי המחזקים את מערכת יצירת התאים, מעבים ותורמים לפעילות של התא ביתר שאת. התוצאה תאי עור חזקים שיוצרים רקמה אלסטית טובה וחזקה מתחת לפני העור ובכך מסיעת ליצירת שכבת הגנה ותמיכה למניעת צניחת העור. תכשירים אלו זכו להצלחה אדירה  -ו 9 פרסים יוקרתיים במעבדת העל השוויצרית וכן זכו בפטנטים רשומים על ריכוזי חומרים פעילים שמחקים תאי גזע ממקור צמחי.

האם די בכך?

התשובה היא לא.

כדי שהפעילות תתקיים במישור העמוק של העור בשכבת הדרמיס נדרשת החדרת חומרים באמצעות מכשור קוסמטי החל ממכשיר מזותרפיה  אלקטרופוריזיס שנמצא בשימוש בבתי חולים ומעבדות רפואיות כבר עשור . כמו כן מכשירים המבוססים על פולסים חשמליים מסוגים שונים החל מפולסים בתדר רדיו- פולסים אלקטרו מגנטיים שעושים פלאים בעומק השכבות :עידוד ויצירת תאים חדשים של קולגן ואלסטין וכן "גיהוץ של סיבי העור שנותנים מראה מתוח ומיוחד. דור חדש של הייטק אשר כיום נותן מענה אבסולוטי לבעיות השונות בעור החל מילוי והחדרה עמוקה באמצעות מכשיר מזותרפיה מתקדם הפועל בשיטת אלקטרופוריזיס שזכתה לפרס נובל בכימיה על יכולתה לקחת כל מרכיב ולפרק אותו למולקולות זעירות ולהחדיר באמצעות דיפוזיה אל העור. מיצוק העור הרפוי באמצעות מכשיר סטימולטור טנס חדשני היודע לבצע גירוי חשמלי לחיזוק שרירי הפנים,  נעשה על ידי זוג אלקטרודות דו-קוטביות., מתיחת עור משמעותית באמצעות מולטי RF JET וכל זאת ללא התערבות סכינים, שום התערבות כירורגית-פולשנית.

לסיכום, טיפולי פנים משמעותיים החל מפוסט אקנה, אנטי- אייג'ינג ועוד יהיו משמעותיים לטווח הקצר וכן לטווח הארוך . השפעת הטיפולים הטכנולוגיים נותנים את השפעתם בצורה יוצאת דופן וניתן לראות שהגיל הכרונולוגי התקדם בשנתיים אך רקמת העור נראית מדהים ואף צעירה יותר, לא  רואים שינוי לרעה בעור ההיפך, העור נראה מדהים, מתוח והשינויים שהיו חלים על העור לדוגמה לאישה בגיל 46 ומעלה הם משמעותיים עם התקדמות בגיל  החל מרפיון שהוא הסממן  הראשון הבולט וקמטים מתחת לעיניים, זאת לא יקרה ולא יראה לאישה שעברה טיפולי אנטי- אייג'ינג טכנולוגיים.

טיפולי אנטי אייג'ינג זוהי המומחיות שלנו בשילוב טכנולוגיות רבות. הטיפולים כוללים את כל התכשירים לשימוש ביתי על בסיס תאי גזע לאורך כל הסדרה.

הקרמים ליום, לילה ועיניים  מכילים פורמולות מתקדמות המכילות רכיבים פעילים חדשניים שיוצרו במעבדות על בשוויץ המופקים מתאי גזע של עץ הארגן וכן תמצית פקעת הצמח crous chysanthus

התחדשות העור. אשר מכילה Matrixyl המפחית את מראה הקמטים והזדקנות העור . בנוסף הסדרה כוללת סרום פנים חדשני היוצר אפקט אנטי-אייגי'נג מקסימלי המכילה בריכוז גבוה — Argan Phytocelltec -פטנט רשום.

 

מהו מתיחת פנים הנוכחית במכשירי  אולטרה ביו פולס?

הפנים הם החלק היחיד בגוף שבו העור מצורף השריר כך עם השפעות ההזדקנות וכוח הכבידה הוא יתחיל להתפוגג ויצנח. ישנם 32 שרירים שונים של הפנים אשר עליהם עובדים עם מכשיר הביו-פולס

רמה נמוכה זו של זרם חשמלי פועל בהרמוניה עם תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף. ברמה התאית, במיקרו מגרה פעילות בתא כדי ליצור כמויות אדירות של פוספט תלת אדנוזין (ATP), המכונה "אנרגיית חיים". ATP שמניע מספר התהליכים הביולוגיים כולל התכווצות שרירים / חינוך מחדש וחלבון (קולגן ואלסטין) סינתזה. גוון פה מושגת באמצעות חינוך מחדש שרירים, כדי לקצר את שרירים רופפים, כמו הלחיים או על המצח, מרים את 'הפיגומים' השלמים של הפנים.

מהי  ההשפעה על פנים שעברו מתיחת פנים כירוגית?

במתיחת פנים כירורגית, השרירים והעור נחתכים  ונגרמות צלקות ברקמה . תוך כמה שנים של מתיחת כירורגית השרירים והעור  שוב מתחילים לשקוע. הרמת  באמצעות מכשיר הביו-פולס  לחלוטין ללא כאבים, לא פולשני ומהווה חלופה אפקטיבית. באמצעות טיפול מתיחת פנים ביו, שרירי הפנים מורגשים ומונע את המראה הלא טבעי  וכמובן הופעת הקמטים מופחתת. זה גם עוזר לשפר את טון ואת כל תכונות של הפנים שלך כגון העיניים, הלחיים, פה, סנטר עור גם מה שהופך אותו חלופה בוטוקס, עם היתרון של היכולת לשמור על הבעת פנים. מצוין עבור  מי שעברה מתיחת פנים כירורגית  כדי לשמור על מתיחת ולטפל  הצטלקות, וחוסר תחושה.

מהם היתרונות של הרמה ביו הנוכחית?

 • כהליך לא ניתוחי, לא פולשנית לחלוטין, מתיחת פנים נוכחי ביו מציעה למטופלים יתרונות רבים –
 • מוכח קליני
 • בטוח ויעיל
 • אלטרנטיבי חסכוני מתיחת פנים כירורגי
 • אין צורך אלחוש או הרגעה
 • אין חתכים או סיכון לזיהום
 • אין השבתה
 • טיפולים נוחים ללא כאב
 • תוצאות ניתן לראות רק לאחר טיפול אחד
 • הבעות פנים לא מושפע

האם  צריך לעשות משהו לפני הטיפול?

התייעצות נדרשת תמיד כמו זה ייתן לנו הזדמנות להעריך את הדרישות שלך יעזור לנו להבין מה התוצאות שאת מחפשת

כדי שנוכל למצוא את הפתרון המושלם בשבילך. לנו במרכז לקוסמטיקה יש מכשירים רבים אשר יכולים לתת לך מענה בטוח ומותאם אישית לצרכים שלך

כמה זמן הוא טיפול?

 • כל מפגש הוא תלוי באזור הטיפול, בדרך כלל נמשך 40-60 דקות
 • תוצאות שניתן להשיג מתיחת פנים נוכחי מיקרו?
 • בין 2-4 שנים צעירות עם טיפול אחד
 • להגדיל את זרימת הדם
 • מגדילה אלסטין & ייצור הקולגן
 • Re-מחנך את השרירים
 • מגרה עור תאים
 • המרצת העור
 • שיפור & שרירים מתהדקים

כמה  טיפולים אצטרך?

בדרך כלל יאמרו לך שצריך טיפול אחד בלבד, אך זה אינו מחייב .

מספר הפגישות תלוי בגיל לקוחות ומצב העור. השפעות במיקרו הן מיידיות ומצטברות.

לקוחות שעברו  סדרה של טיפולים ואחריו תחזוקה שוטפת כדי לשמור על מראה צעיר יותר.

בכל פעם הטיפול מתבצע על קו המתאר החדשה שומרת על מקומה טוב יותר וארוך יותר.

אור לעור טכנולוגיות צור קשר

 

 

כתיבת תגובה