טיפול פנים טכנולוגי מפנק ואיכותי בראשון לציון

מהם היתרונות של טיפול קוסמטי עם מכשיר מזותרפיה?

9493 flyer or la or out lines

  1. החדרה והולכת החומרים אל פני העור

2. מבצע ויברציות רבות על העור החשובות לאידוי ופירוק החומר והפיכתו למולקולות קטנטנות.

3. מאפשרת חדירת חומרים פעילים בקלות על ידי דיפוזיה.

4. העור סופג הרבה חומרים פנימה וזה גורם למיצוק חזק של העור

5. בנוסף לזאת האנרגיה המכנית הרבה שנוצרת בתהליך מומרת לאנרגיית חום ולאחר מכן יש הגברה של מטבוליזם וספיחת הנוטריאנטים אל העור.

מכשיר בעל סגולות מדהימות מאפשר חדירה של חומרים רבים לעומק רב, התוצאה:  העור שאת חולמת עליו. יפה, נערי, צעיר, מתוח, מוצק וקורן.

טיפול קוסמטי מפנק למה הכוונה?

פינוק אמיתי, מיטה חשמלית המחממת את כל הגוף ואם רוצים אפילו היא יודעת לעשות לך עיסוי תוך כדי הטיפול בפנים. ובטיפול  פנים את שוכבת נינוחה והעור שלך מקבל פינוק ,ריחות של קרמים נעימים , חידוש ומיצוק העור ולבסוף עיסוי עם הרבה כייף. .העור שלך, יודה לך שחשבת עליו והוא ישיב לך בהרבה אהבה ומצב רוח נפלא!

מיטת קוסמטיקה חשמלית דגם רובוט

מהו טיפול פנים קוסמטי עם מכשיר RF  JETַ GALVANY דיגיטלי ,כיצד הוא משפיע על עור הפנים?

 כבר לפני 50 שנה, חזה המדען האיטלקי גלווני את השפעתו של מכשור פעיל זה על עור הפנים.לא בכדי נאמר על הרבה נשים, העור שלך נראה צעיר לגילך!נשים אשר טופלו על ידי קוסמטיקאיות שעבדו עם מכשיר הגלווני העניקו לעור תוצאות משמעותיות לטווח הרחוק. תפקידו העיקרי של זרם ה-galvany הוא להחדרת אמפולות  שנמסות במים אל העור כגון: חומצה היאלרונית למילוי קמטים . תהליך זה נקרא יוניזציה. החומר הפעיל ביותר שמחקה את גוף האדם הוא החומצה האילרונית שהיא מוחדרת לעור עם מכשיר הגלווני וממלאה וממצקת את העור.המכשיר מחדיר ובודק בו זמנית , האם חסר לחות בעור? ומשמיע צפצוף במקום שחסרה בו לחות בעור. לאחר שנים של ניסיון זהו מכשיר מצוין שעושה עבודה נפלאה!העור זוהר,מתוח וקורן.

טיפול פנים בשילוב מכשיר RF&JET LIFTING

כיצד פועל מכשיר אולטרה סאונד על עור הפנים בטיפול פנים ?

בטיפול פנים לקמטים,למיצוק אנו זקוקים להתעוררות גדולה ומשמעותית של העור. מכשיר האולטרה סאונד מאפשר 3 מיליון תנודות לשנייה, מזיז  ומעורר את כל התאים הרדומים ובכך מאפשר החדרה אפקטיבית של כל חומרי ההזנה, אמפולות אנטי אייג'ינג, קפסולות ויטמינים, מילוי קמטים עם חומצה היאלרונית,ועוד תמציות פעילות למיצוק וחידוש העור.פעילות נמרצת נעשית עם מכשיר האוקסיג'ן ג'ט ליפטינג שגם ממריץ, גם מחמצן את התאים ומגביר פעילות המיצוק וכן אלקורודות ייחודיות לליפטינג ביו.

מכשיר אוקסיג'ן סילוני 5 פונקציות

התוצאה: פייס ליפטינג יפה ומרשים.

תוצאות יעילות כבר  בטיפול בודד  אשר נעשה בשילוב אמצעים טכנולוגיים כל זאת  מבטיח תוצאות אופטימליות, הטיפול נטול כל סיכון או תופעות לוואי.

בטיפול פנים עם מכשירים טכנולוגיים ניתן לראות תוצאות  כבר בהתחלה?

  תוצאותיו ניכרות לעין כבר אחרי טיפול פנים  ראשון, חידוש העור, הפחתת קמטים וקמטוטים והבהרת פיגמנטציה.כדי להגיע לתוצאות מושלמות יש צורך לרכוש סדרת טיפולים שתעשה לך את השינוי.המיידי והעתידי.

 1.      משפר את זרימת הדם שמשמעותו זרימת חמצן גדולה יותר לעור

2.      משפר בצורה אבסולוטית את מרקם העור. העור הופך  לרך ונעים למגע חלק ובהיר

3.      מעורר יצירת תאים חדשים

4.      ממצק את עור הפנים והצוואר.

5.      מותח את העור ומשפר את חוזקו(טונוס שלו)

6.      מוליך אמפולות אל תוך העור

7.      משפר חילוף חומרים: סילוק פסולת והחדרת חמצן.

   

  האם טיפול פנים מתקדם בטכנולוגיית ה RF אפשרי לכל גווני העור?

  הטיפול בעל יתרונות רבים לחידוש העור ואינו תלוי בגוון העור,והכי חשוב ללא תופעות לוואי.

טיפול פנים קוסמטי טכנולוגי RF קיים הרבה זמן?

ברחבי תבל החלו להשתמש בטיפולי פנים קוסמטיים עם טכנולוגיית ה RF לפני מספר שנים וניתן לומר שכיום בארץ יש יותר מודעות לנשים לקבל טיפול פנים מתקדם עם תכשירים ומכשור שעושה פי כמה את העבודה לעומק הרקמות. ידוע שטכנולוגיית הRF נמצאת בשימוש הרפואה האסתטית מזה זמן רב.

כיצד עובד מכשיר קוסמטי RF על הרקמות הלכה למעשה?

.מכשיר הRF יוצר גל רדיו אשר מומר לאנרגיית חום בעומק הרקמה. במהלך טיפול נעים ובטוח מתבצע חימום רקמות עמוק ומיצוק של אזורי הטיפול השונים.הטיפול בעל יתרונות רבים לחידוש העור, יתרונה 4 סוגי הגדול של השיטה במצוק הנו העברת אנרגיה  לעומק הרקמות ללא יצירת נזק בשכבת העור העליונה האפידרמיס.

 

 

 

כתיבת תגובה