טיפול פנים לא שיגרתי מקוסמטיקאית בראשון לציון |מזכרת בתיה סוזי נחמן

אני מניחה שרובכן כבר יודעות למה לצפות בהגיעכן לטיפול פנים. אני פיתחתי שיטות טיפול חדשות אשר מעניקות התחדשות אמיתית על ידי מכשירי ליטוש המבוססים על טיפול פנים עם אולטרא סאונד סקראבר.  טיפול פנים  עם מכשור אור פוטו ביו דינאמי החדש בעולם

 

טיפול פנים אשר מעניק חמצן, אנרגיה טובה ומיידית לפנים. כל זאת קורה עם צבירת ניסיון רב של 20 שנה בשילוב חומרים מכל קצוות תבל החל מאגוזי קרוטיניק בסרי לנקה דרך אמפולות בניו יורק וכלה בסרום נושאי פרסים במעבדות העל בשוויץ ובצרפת.

כל הטיפולי פנים מותאמים לכל לקוחהה ולצרכים של עורה כל זאת בהתחשב במצב העור בגילו וכן מצב הורמונלי. כל טיפול פנים לנשים בהריון ומניקות  ניתן בראש שקט.

מדי חודש מתקיימים מבצעים מיוחדים על סדרות הטיפולים של אנטי אייג'נג , ניתן להתחבר בפייסבוק ולקבל עידכונים.  פייסבוק : אור לעור סוזי קוסמטיקאית

נשים שמבינות עניין ורוצות קוסמטיקה אמיתית וטיפול על ידי קוסמטיקאית אחראית מגיעה לסוזי נחמן לקבל טיפול פנים  לא קונבציונלי אשר שם מאחור את כולם.

שימוש במכשור מדהים ולא נשכח מגע ידיים משכר כל זאת מביא אותך לטיפול פנים מושלם בראשון לציון | במזכרת בתיה.

אם את חדשה בעיר ורוצה לתת את מבטחך בקוסמטיקאית רצינית עם איכויות רבות את הגעת למקום הנכון.

הקוסמטיקאית סוזי נחמן תקבל אותך לטיפול פנים בראשון לציון וכן טיפול פנים במזכרת בתיה ותטפל בך אישית.

בואי וקחי החלטה צרי קשר  בטלפון 0544969106  ולא תרצי לנסות אחרת , כי כל מי שנכנסת למכון קוסמטיקה אור לעור בכל אחד מהסניפים מתפעלת ונשארת ב"משפחת אור לעור" ההולכת וגדלה.

כתיבת תגובה