טיפול פנים מתקדם עם מיקרו הזרקות

טיפול פנים מתקדם

הטרנד החדש והחזק ביותר היום הוא שילוב של טיפולי מיזותרפיה עם חמצן מוליך וכן אמפולות של חומצה היאלרונית ועוד קפסולות בטכנולוגיית הננו קוסמטיקה(קוסמטיקה עם מולקולה זעירה ביותר).מיזו-תרפיה מיקרו הזרקות של חומרים פעילים שיכולים לחדור לעור ולחולל פלאים.

באור לעור, סוזי משלבת את האמפולות למילוי קמטים והצערת העור ממיטב החברות בינהן:        פיוריטי purity, גו'נה guna,הולילנד, מדיק medic  ועוד חברות רבות אשר שמו לעצמן מטרה לפתח את האמפולות הכי פעילות ומרוכזות.

לפני כשבועיים בתערוכת היופי בגרמניה, כולם דיברו על טיפולי החמצן עם מחולל החמצן אשר מחובר לאקדח היורה חומרים פעילים שטוענים את האקדח.(מזותרפיה מתקדמת)

לדוגמא טיפול פנים  לנשים אשר עור הפנים עייף ולא אחיד , העור מראה סימנים ראשוניים של רפיון, קמטי המימיקה מתחזקים מסביב לעיניים, מסביב לפה, משני צידי כנפות האף.

טיפול חמצן מיליון דולר של סוזי שאת השפעתו תחושי במשך זמן רב.כפי שהודגם בתערוכה.

שלבי הטיפול :

  1. הכנת העור על ידי פילינג של חומצה גליקולית 70% , פילינג שיחדש את העור, יחליק אותו ויאפשר לעור לספוג ולקבל את כל החומרים פעילים.
  2.  מריחת ויטמין C טהור בריכוז של 100%חומר פעיל,ביחד עם גליקוזמין אשר ביכולתם לתת מענה לנטרול כל הרדיקליים החופשיים (שידוע לנו שברצונם להרוס את סיבי העור)
  3.  טעינת האקדח החמצן אקדח באמפולה עם חומצה היאלרונית 30% חומר פעיל ו חומצה לקטית . החמרים הללו יעניקו אחידות וחוזק לרקמות ובכך אנו נשיג בהירות, אחידות, חיוניות והרמה של העור.
  4.  החמצן מעניק תחושה רעננה וניקיון מלא מרעלים.
  5.  הנחת מסכת חמצן עם אמפולת חמצן על הפנים.
  6.  שיוף העור עם חמצן קר ופעיל.
  7.  הנחת מסכת אוהל חמצן בצורת הפנים למשך 20 דקות. בשלב זה אני מבצעת אוקסי תרפיה לכל הגוף תחושה שמיימית ומופלאה. הגוף מקבל כולו כל תא ותא חמצן וזה מורגש ברמות גבוהות. תהליך קליטת החמצן מאיץ את חילוף החומרים ומסלק את הרעלים מהגוף.
  8. החדרת לחות גליקוזמין בשילוב ויטמין C עם אתרוגים

כתיבת תגובה