טיפול פנים עם החדרת אמפולות וג'ל סרום עם גלווני

טיפול פנים מיוחד ללא תופעות לוואי בשילוב מכשיר הגלווני 
מכשיר איכותי אשר עובד בשיטת הגלווני שהומצאה כבר לפני 50 שנה על ידי מדען איטלקי. כיום ניתן לעשות טיפול פנים ולמלא קמטים גם באמצעות מכשיר הגלווני.


גלווני הוא  מכשיר קומפקטי אשר משדר זרם גלווני לעור ובכך מאפשר סילוק רעלים וכן העברת חומרים פעילים אשר ממריצים את מחזור הדם ומשפרים באופן מיידי את האלסטיות של העור ובמספר טיפולים גם מחזקים את סיבי הקולגן והאלסטין לרמות גבוהות.ניתן לראות בטיפול אחד כבר את ההרמה והמצוק הנראים לעין וכן יישור של הקמטים מבפנים אל בחוץ.
התוצאה עור פנים מתוח, עשיר בלחות וחינני.
מה סודה של סופיה לורן ?
זהו הסוד של סופיה לורן כפי שהיא הצהירה מספר פעמים, הקפדה על שימוש בזרם הגלווני למיקוד האנרגיה התאית והגברת מחזור הדם.בכל הביוגרפיות שלה היא מציינת זאת ויתרה מכך היא מציינת שהיא מעולם לא עברה מתיחת פנים..

הזרם הגלווני בטוח ויעיל לשימוש ומשמש ברפואה יותר ממאה שנים.
כבר למעלה מ – 50 שנה שמומחים בתחום טיפולי ספא ויופי בעיקר קוסמטיקאיות השתמשו ועדיין משתמשים בזרמים גלוונים עדינים לטיפול ייחודי לעור הפנים. מטרת הטיפול היא להמריץ את מחזור הדם ובכך לאפשר לפסולת לצאת מן התאים ולאפשר להוליך חומרים פעילים למיצוק, הזנה, וחיזוק רשת סיבי העור אלסטין וקולגן.

ידוע לכן שעל ידי ניתוח מתיחת פנים, העור העודף מוסר ולכאורה העור מתוח!? מה לגבי הטופוגרפיה של העור? מה לגבי הטקסטורה של העור? כל זאת לא נעשה בניתוח אלא על ידי טיפולים קוסמטיים במכון על ידי קוסמטיקאית בכירה וכן על ידי מכשיר הגלווני ספא שמאפשר לעור להראות מחודש ולא בלוי.

מכשיר הגלווני מטהר את הנקבוביות ומאפשרת להן לנשום, יחד עם הכנסת חומרים מזינים שמתמקדים באנרגיה ועוזרים לשקם את העוטר, העור יראה צעיר ,רענן וצעיר יותר.
היתרון שניתן לעבוד סביב העיניים מקום שנחשב בעייתי מבחינת פילינגים פעילים.

בארה"ב הטיפול של הגלווני ספא במכון הפך לפופולרי ביותר, כעת בארץ זו המילה האחרונה ביצירת מראה מטופח , מרשים ומתוח.
הקוסמטיקאית שתתאים לה טיפול פנים  מורכב הכולל טיפול על ידי מחולל חמצן, הזרקת CO2 חדש! הזרקת חמצן בשילוב חומצה היאלרונית גורמים לעור להראות אחיד יותר, מחוזק מונע את רפיון העור, מזין את העור בקומפלקס של אומגה 3, חומצה היאלרונית (שידוע שספיגה של העור בחומצה זו מרחיבה ומאפשרת הובלה של חומרים פעילים ומזרזת חילוף חומרים), ויטמין A מוגבר, פיפיטדים שנלחמים ברדיקליים החופשיים, ויטמין C מרוכז המגיע בצורה של אבקה 100% חומר פעיל יוצרת הבהרה ונלחמת ברדיקליים החופשיים ועוד אמפולות מרוכזות הנטענות באקדח מחולל החמצן.

 


אם ברצונך להראות מצוין, לקבל אפקט של חידוש, מיצוק ומתיחת עור הפנים, הצוואר והדקולטה. משווה אפקט מתיחה ע"י החדרת לחות ויטמינים גם על ידי מחולל החמצן וכן על ידי מכשיר הגלווני .ניתן לראות שיטוח של קמטוטים ונוצר אפקט יוצא דופן לגוון העור.

הגברת מחזור הדם, הובלת חומרים פעילים לכל חלקי הפנים. בדיוק כמו שעושים כושר , מחזור הדם מוגבר וכמויות של חמצן מוזנות לכל השרירים. בגלווני ספא הדבר קורה בשל היוניזציה שנעשית בין המכשיר והאמפולות בעל פטנט ייחודי שמאפשרים זאת.

חשוב לציין ששימוש במכשיר ללאתכשירים אין לו משמעות! המשמעות הוא שימוש בסרום אוקסיג'ן, סרום המכיל ויטמין C נוזלי על בסיס מים, סרום היאלרונית ועוד. כאשר הג'ל הגלווני הראשון המעניק לחות ומסלק רעלים חייב להיות בעל מטען שלילי.
התוצאות והתגובות הינן מצויינות בשילוב טיפול במכון עם פילינגים פעילים בשילוב מזותרפיה עם מחולל חמצן.

 

נחמן סוזי קוסמטיקאית בכירה,מנהלת שני מכוני קוסמטיקה בראשל"צ
ובמזכרת בתיה. מומחית לכתמים, קמטים,מיצוק וליפטינג בכל השיטות.

0544969106

כתיבת תגובה