טיפים לאיפור בהתאם לגיל

מספר טיפים  באיפור  חשובים בהתאמה לגיל

כיצד למרוח מייק אפ? ובאיזה סוג להשתמש?

מייק אפ – תפקידו להעניק מראה אחיד וחלק לעור.  באיפור לנערות נשתמש במייק אפ על בסיס מים בלבד ונוזלי בעל מקרם קליל ולא מכביד. באיפור לנשים עם עור שמן ההמלצה שלי תהיה זהה לנערות מייק אפ על בסיס מים אך בשעות הערב ניתן למרוח מייק אפ יותר מועשר בסרום.המייק אפ העשיר מכיל פפטידים אשר יוצרים תיקון לקמטים, קמטוטים, שקעים וכו'.ניתן למרוח מייק אפ עם מברשת מיוחדת אני ממליצה על חברת o.f.r.a . ייחודה של המברשת הוא פיזור המייק אפ באופן שווה ואחיד. אפשרות נוספת שאומני האיפור משתמשים היא בידיים. בצורת תפיחות על העור. מריחה על ידי ספוגית אפשרית רק שיש לשים כמות כפולה וגם בזבוז גדול של המייק אפ.  סוג נוסף הוא מייק אפ פאודר משמש נשים מבוגרות מעניק כיסוי מלא וטשטוש הקמטים.

 

פודרה – מומלץ לנערות ונשים להשתמש בפודרה איכותית על בסיס משי ולא אבקות חרסית שמכבידות על העור וסותמות את הנקבוביות. אישית המלצתי פודרה שקופה בתפזורת. פודרת אבן טובה לנסיעות.

צלליות– צלליות בגווני אדמה,  לילך בהיר אש יפות תמיד ומתאימות לאיפור בסיסי לנערות ולנשים.  לנשים המעונייות באיפור מעושן  ורומנטי : להשתמש בצלליות מעושנות, סגול,אפור,ירוק זית. בד"כ יש 3 גוונים המשלימים זה את זה. כדי ליצור מראה של איפור מעושן , עלינו למרוח על מרכז  העפעף התחתון והעליון עם האצבעות בצורת מעגלים. בפינה הפנימית נניח בעדינות את הגוון הבהיר, ובקצה נשתמש בצלליות אפורה/שחורה כדי ליצור הצללה עמוקה.

שפתיים – יש חוק באיפור מקצועי והוא: יש להבליט אך ורק מוקד אחד בפנים שימשוך תשומת לב. למשל הבלטת עיניים או שפתיים. רצוי להשתמש בעפרונות שפתיים עבים המשמשים בסיס מט לשפתיים וכושר כיסוי מעולה. אם ברצונך מראה רך מעט מרחי בקלילות במרכז השפה התחתונה מעט גלוס.

מסקרה – החשובה ביותר לאיפור רומנטי רצוי שחורה מלאה וחזקה. מידת ההנחה והחזרות שוב ושוב יגבירו את האפקט הרומנטי הקסום.

איילנר – מדגיש את קו הריסים ניתן לעשות זאת באמצעות צללית כהה עם מכחול רטוב, יילינר נוזלי מכחול או טוש ועפרונות בשלל צבעים שנותנים לנו את התיחום לקו הריסים. היום באופנה לצאת עם האיילנר החוצה בקו דק ועדין. בתמונה למעלה איפרתי עם איילנר עפרונות שמשלים לי את קו האיפור ואת משפחת הצבעים.

כתיבת תגובה