טיפול פנים והשפעתו על ראי הנפש של האדם

מי שאמר גוף בריא בנפש בריאה וניתן להוסיף אושר פנימי שנראים צעירים ויפים? צדק!
כאנחנו נראים טוב אזי כל האנדרופינים במוח מתחילים לזרום בגופינו ולהחיות את הגוף והנפש
וכל החמצן המוחדר בטיפול פנים עם חמצן מזרים חמצן נקי לדמינו ומאפשר לנפשינו להיות יותר חיונית ובריאה.

טיפול פנים פיוריטי מיוחד ומתאים גם לנשים בהריון

טיפול פנים קוסמטי וטיפול פנים בייתי יאפשרו לנו להרגיש יפים וצעירים כמובן שזה גורם ישיר להשפעת המראה על המצב רוח שלנו
עור הפנים הוא חלון ראווה של מצבנו הנפשי והפיזי, דרכו ניתן לומר האם הבנאדם מרוצה בחייו, האם הוא לחוץ מאוד?האם הוא רגוע וישן מספיק, האם הוא מאושר מעור הפנים שלו? עור הפנים מקרין את מצבו האמיתי של גופנו בכל רגע ורגע.

ישנם גורמים אשר ניתן לראות באופן ישיר שמראה העור מושפע מהם:

*שינה– שנת לילה רצופה מחוללת נפלאות ומעניק הלעור רכות ונינוחות

*עישון- הסיגריות וכל השאר.. מזיקות לבריאות הגוף. בריאות לקויה פירושה עור פנים פגוע..

* עיסוי– עיסוי מפיג את המתחים או לפחות את חלקם , עיסוי לכפות הרגליים,עיסוי לפנים ולשכמות,אמבטיית מלחים טובה, הליכה מהירה.

*חשיפה לשמש– דרמטולוגים תמימי דעים לגבי נזקי השמשו והם מדרגים אותה כגורם מספר אחד להזדקנות מוקדמת של העור. במדינה ברוכת שמש חשוב ביותר למרוח קרם עם מסנן קרינה.

כיום יש יותר מודעות להשפעתה הישירה והמזיקה של השמש אך עדיין יוצא לי לראות אנשים אשר עובדים בעבודות בשטח, אשר חשופים לשמש במשך שעות רבות וניתן לראות ביברור את השפעתה הקשה על פניהם. רק כעשיו פגשתי מספר אנשים שהכרתי בצעירותי בגיל 15 לערך ועברו שנים מאז ואני הייתי המומה לראות פנים של בן אדם צעיר בשנות הארבעים לחייו מקומטות בכל חלקי הפנים, החוסר הקשבה וההתעצלות למרוח קרם עם מסנן קרינה מהשמש גרמו לכך שהאנשים נראים מבוגרים לגילם.

אם בן אדם בשנות ה-40 מגיע למראה שכזה לא פלא שיש את הפתגם : "משבר גיל ה-40." בקרב הציבור נתפס רק כשהולכים לים או לבריכה צריך להתמרח, טעות במחשבתם של אלה יש חשיבות אדירה ודווקא בקרב הנשים המודעות ישנה, הגברים אשר עובדים תחת קרניה היוקדות של השמש מוטב שישמרו ויהנו ממראה צעיר כך גם מצב רוחם יהיה מרומם.

* אקלים ונזקי הסביבה– זיהום אויר,רדיקליים חופשיים, רמת לחות וטמפרטורות משתנות, מיזוג אויר, כל אלו ועוד משפיעים לרעה על מראה העור* בקיץ עורנו נפגע מהשמש, החום, המזגנים,מי הים המלוחים, מהכלור בבריכות. כל אלו הם גורמים סביבתיים אשר מאיצים את היווצרותם של רדיקליים חופשיים הפוגעים במנגנוני ההגנה של העור,הם גורמים לו להראות עייף, מיובש וחסר ברק.

כיצד ניתן למנוע או לפחות לצמצם את השפעתם הרעה של כל הגורמים הנ"ל?

אנו יכולים בעצמנו למנוע את השפעתם וזאת על ידי שימוש בסרום תרכיז ותמצית של ויטמין E,C , אכילת מאכלים עתירי ויטמינים A,C,E
שהם נוגדי רדיקליים חופשיים ובעלי יכולת לשמור על רמת לחות גבוהה בתוך העור ומחוצה לו, טיפולי אוקסיג'ן חשובים ביותר בסיפוק חמצן ישירות לעור וניקוי העור מפסולת מזיקה.

האם ניתן לעשות טיפול פנים בהריון?

טיפול פנים בהריון מותר ומומלץ,.ניתן להשתמש בתכשירים פעילים וטובים ללא רטין a' 'ללא רטינול.

כל טיפולי הפנים המוצעים ניתנים לביצוע בזמן הריון ללא טיפול רגו'בנשיין שמתבצע עם מכשיר IPL.

כתיבת תגובה