CRYOLIPOLYSIS המסת שומנים בהקפאה-מאמר

מכשיר בעל שם עולמי פטנט רשום בארה"ב הגיע עכשיו לישראל המכשיר המקורי עם פעילות חזקה ואינטנסיבית להסרת שומנים עיקשיים מהגוף.מכשיר cool סלקטיבי  ופועל על יעדי משקעי שומן מקומיים – שומן בבטן, ידיות אהבה,  צידי הגב "לחמניות", בליטות מעל קווי חתך ניתוח קיסריים – ומקטין אותם על ידי קירורם בדיוק מעל נקודת קיפאון. עושה את זה בהדרגה, בלי לגרום נזק לרקמות שמסביב.תוצאות מצויינות כבר לאחר הטיפול הראשון, הפחתה של 25%שומן כבר מהטיפול הראשון.

ה-FDA ארגון הבריאות והתרופות האמריקאי נתן את ברכתו למכשיר ואף ציין ששיטה זו בטוחה לחלוטין. כיום, בארה"ב בעיקר כל קליניקה שמכבד את עצמה מחזיקה את המכשירcool  ונותנת ללקוחותיה את הטיפול האיכותי ביותר עם תוצאות מהירות ללא סיכונים כלל.

זהו התחליף הטוב ביותר להמסת שומנים ולהצרת היקפים ולמיצוק העור ללא ניתוחים, הרדמות וסיבוכים אפשריים.

אם חושבים על לאבד שומן באמצעות פעילות גופנית ודיאטה, שאיבתו החוצה דרך שאיבת שומן, או אפילו פירוקה עם זריקות כימיות. עכשיו יש עוד אפשרות: המסת שומן בקור.

המסת שומן בקור  סלקטיבי יעדי משקעי שומן מקומיים – שומן בבטן, ידיות אהבה, גב לחמניות, מאפין צמרות ובליטות מעל קווי חתך ניתוח קיסריים – ומקטין אותם על ידי מצמרר אותם בדיוק מעל נקודת קיפאון. עושה את זה בהדרגה, בלי לגרום נזק לרקמות שמסביב.

מנהל מזון והתרופות אמריקניות (FDA)  אישר מכשיר זה להפחתת תאי שומן, כמו גם עבור מספר יישומים דרמטולוגיים הדורשים קירור.ההליך היה זמין בעבר באירופה, באסיה ובקנדה.

המדע של המסת שומן בקור-קריוליפולייזיס, מונח שמשלב "cryo" (קר כקרח) עם "lipolysis" (הפירוק הכימי של שומן).הנחת היסוד היא שתחת תנאים מבוקרים בקפידה, תאי שומן תת עורי פגיעים יותר מרקמה הסובבת אחרת להשפעות של הקור.

המסת שומן בקור שונה מהליכי הסרת שומן אחרים במספר הדרכים. לדוגמה, תאי שאיבת שומן שאיבת שומן מהגוף, לעתים קרובות הורסים את תאי השומן  עםהנוזל, אולטרסאונד או אנרגיה לייזר. Lipodissolve משיגים  את אותו דבר עם זריקות שומן נמסות. Zerona משתמש באנרגית לייזר ברמה נמוכה כדי לפתוח נקבובית בתא השומן, פינוי תכולתו.

המסת שומן בקורלמה לצפות?cryo

המטופל מסומן ומכוסה ברטיית ג'ל כדי להגן על העור. לאחר מכן משתמשים במוליך ואקום שמושך את העור העודף והשומן  נלחצים בין שני לוחות קירור בעדינות. אתם תרגישו תחושת משיכת חזקה שנמשכת כדקה ואחר כך המקום מתחיל לקפוא ואין תחושת כאב כלל.  יש הרגשה של קירור מקומי  קר קל באזור המטופל.

תהליך הקירור נמשך  60 דקות ,זה חייב לפגוע בתאי השומן, ולהפוך שומן בתוך התאים מנוזל למוצק.השומן קופא ומאבד את החיות שלו , השומן מסתלק יחד עם תאי השומן שנהרסו באופן טבעי מהגוף שלך בחודשים שלאחר מכן. אין ראיות לכך שיש הליך כל תופעות לוואי ברמות של אנזימי כבד או שומנים בדם (כמו כולסטרול)

תוכל לחוות הפחתה הדרגתית של שכבת השומן, הזמן בדרך כלל מעל שניים עד ארבעה 'חודשים.

אין מחטים, ללא הרדמה, ללא חתכים כירורגיים, אין תרופות לשיכוך כאבים וללא זמן השבתה. תופעות לוואי זמניות כוללות אדמומיות, קטין שטפי דם, התכווצויות, עקצוץ או חוסר תחושה באזור המטופל. אנשים יכולים ליהנות מעיסוקי פנאי כמו קריאה, האזנה למוסיקה, גלישה באינטרנט – גם מנמנם – במהלך ההליך, והוא יכול לחזור לשגרת הרגילה שלהם באותו היום.

 

4.3.כאבים 

מרבית המטופלים מרגישים נהדר ללא כאב כלל למעט דקה וחצי הראשונות בעת השאיבה(וואקום)

במהלך הטיפול – אחד לא צריך הרדמה או משכך כאבים, בדרך כלל, הם יכולים לקרוא באופן חופשי, והם יכולים לעבוד עם המחשב, להאזין למוסיקה, להירגע בעצמם.

  שאיבת שומן יתרון: הוא יכול לקחת בפרק זמן אחד הרבה שומן.   

לפרטים נוספים התקשרו לסוזי נחמן: 054-4969106

אור לעור טכנולוגיות צור קשר

 

כתיבת תגובה