המסת שומן בקור למי נועד?מאמר|אור לעור טכנולוגיות

המסת שומן בקור למי מתאים?

המסת שומן בקור נותנת תוצאות טובות מאוד נקודתיות ומיועדת לאנשים שיש להם ריכוזי שומן ספציפיים בבטן, ירכיים, בצדי הגב. תוצאות בטיפול המסת שומן יושגו  וניתן לצפות בהפחתת עובי רקמת שומן ,בולטות השומן, בהצרת היקפים. התוצאות הן כאשר המטופל איננו  חורגת מעל 10% במשקלו. בנוסף יש צורך משמעותי בשתיית מים לצורך סילוק התאים המתים ותכולת השומן אל מחוץ לגוף וכן הגברת חילוף החומרים באמצעות הדרכת תזונה שניתנת במסגרת הטיפול. כך יושגו תוצאות אופטימליות של הפחתת שומן וכן ירידה במשקל.

מחירים לטיפול המסת שומן בקור

מחיר הטיפול נקבע על ידי  כמות האזורים /כמות הטיפולים לעסקה.

ככל שקועים יותר אזורים ויותר טיפולים כך משיגים מחיר יותר טוב.

לעיתים רקמת השומן לא גדולה במיוחד ומדובר בגבר צעיר רוב הסיכויים שיצטרך טיפול בודד.

לנשים צעירות עד גיל 45 בטיפול המסת שומן בקור  בבטן- נדרשים יותר מטיפול אחד, לנשים מעל גיל 50 נדרש לרוב טיפול אחד בלבד.

לכן חשוב להיוועץ עם המטפל ולעיתים לרכוש סדרת טיפולים 3 לדוגמה במחיר מוזל.

המסת _שומן _בקור _המסת _שומנים_הקפאה_מחיר_מחירים_תוצאות_מאמרים_ראשון לציון_המסת -שומן_מחיר_הקפאת-שומן-בקור-המסת שומן בקור-תופעות לוואי_ מחירון המסת שומן_כמה עולה?

המסת שומן בקור מבצעים

המסת שומן בקור/הקפאה קריליפוליזיס אושר לראשונה על ידי ה- FDA בשנת 2010, אך לאחרונה, זכה לתשומת לב כשזה החליף שם ועבר לטיפול נקודתי קל  שמהווה חלופה לא פולשנית לשאיבת שומן,

קריוליפוליזיס הינו טיפול המסת שומן בהקפאה הינו טיפול לא פולשני ומטפל בהפחתת שומן תת עורי מקומי, במחקרים הראשונים שבוצעו הוכח מעל לכל ספק בטיחותו של הטיפול אשר זכה לאישור ה-FDA לגבי יעילותו נעשים מחקרים מדי שנה שבדרך כלל נבדקו בשני היבטים: היקף-  מהי מידת הצרת ההיקפים ובדיקה נוספת באמצעות קליפר בו נבדק אחוזון השומן בס"מ.

במחקר חדש  שפורסם בארה"ב לאחרונה מבית חולים הכללי של מסצ'וסטס, מחקר פרוספקטיבי אשר בדק את השינוי בנפח  של השומן לאחר טיפול קריוליפוליזיס באמצעות צילום תלת ממדי 3D .מטרת המחקר לבדוק ולהעריך את כמות השינוי הכמותי לאחר הליך של המסת שומן באמצעות הקפאה.

באיזה חומרים ושיטות נעשו הבדיקות?

המחקר נעשה על מספר נבדקים שעברו טיפולים באמצעות הקריוליפוליזיס בבית חולים הכללי ממסצ'וסטס באזור זרועות הידיים  והירכיים. המדידות בוצעו על ידי מצלמת תלת ממד קנפילד וכן  עם תוכנת ווקטרה  אשר באמצעותם ניתן להעריך את כמות השינוי הכמותי לאחר הליך אחד. במישור השני נמצאו תוצאות קליניות אשר התקבלו לאחר בדיקת השומן  באמצעות הקליפר ואז נעשתה השוואה בין מה שניתן לראות מהצילומים לעומת מה נין לראות בבדיקת קליפר חיצונית.

 להלן התוצאות :

11 נבדקים השתתפו במחקר זה. כל אחד מהמטופלים עבר מחזור אחד של טיפולים בירך אחת, בוצע מעקב צמוד במשך חודשיים וניתן היה לראות שהסכום הממוצע של איבוד מסת שומן המוחלט באמצעות מצלמת 3D  מתחילת המחקר ועד חודשיים מעקב.

בתחילת המחקר לדוגמה על אחד המטופלים המדידה הראתה 56.2 סמ"ק שומן ולאחר טיפול וחודשיים מעקב הבדיקה הראתה 16.6 סמ"ק  זאת אומרת ההפרש היה משמעותי של 39.6 סמ"ק גם לאחרים הייתה השפעה קרובה לזו. למעט אחוז אחד שלא הייתה לו תוצאה טובה. בבדיקה על ידי קליפר הוכח במדידה הראשונה לפני הטיפול 45.3 +_5 מ"מ ולאחר המחקר המדידה לאחר חודשיים הראתה 44.6+_ 5.1 מ"מ לאף אחד מהמטופלים לא היו תופעות לוואי למעט אדמומיות שחלפה מהר מאוד.82% מהנבדקים הביעו שביעות רצון והיו מרוצים מהתוצאות.

 

מסקנות:

קריוליפוליזיס המסת שומן בקור  היא מתודולוגיה של הסרת שומן לא פולשנית בטוחה, נסבלת היטב, ויעילה על פני שיטות אחרות וניתן להשיג בממוצע 39.6 סמ"ק של אובדן השומן של האזור הטיפול  ב- חודשים לאחר מחזור טיפול אחד.

נכון להיום אין תופעות שליליות ארוכות הטווח של טיפול בקור  זה רק תאי השומן ניזוקים מקור וניתן להקפיא  אותם  בטמפ' מתחת לאפס בלבד. רקמות אחרות. לא מגיבות לקור  הסיבה ברקמות האחרות כגון עור, עצבים וכלי דם  הן אינן קפואות בטמפרטורות נמוכות הם כי הם על בסיס מים. המכשיר בזהירות שולט תהליך הקירור כך הטמפרטורות המושגות הן כאלה רק השומן יקפא אבל הם מעל נקודת הקיפאון של רקמות אחרות בתוך המוליך. לגבי השאלה האם לאחר הפחתה בשומן יישאר עור עודף, תלוי ולא נראה טבעי. התשובה לכך שאנשים האידאלים לטיפול הם אלו במשקל תקין או הכי קרוב למשקל תקין עם ריכוזי שומן במקומות הבעייתיים וגם לא יהיה חיסול מוחלט של הבליטות הללו.

ראוי לציין שתהליך זה אינו מומלץ לאנשים שמנים, גדולים עם אחוזי שומן גדולים לכן יש להקפיד על פרוצדורות של תיאום ציפיות הן ממש חשובות כדי שאנשים ייהנו מהתוצאות וייהנו משביעות רצון גבוהה. יש לוודא שהמטופלים הבינו שהמטרה היא הפחתה של בליטות במקומות הבעייתיים. בנוסף הוכח שיותר מטיפול אחד יהיה ניתן להגיע לתוצאות טובות יותר. הטיפול מומלץ מאחר ואין צורך בפרוצדורות הכנה, זריקות, הרדמה ,שיקום, מיד לאחר הטיפול המטופל יכול לחזור לשגרת יומו.

פרופסור יוקלה ומנתח   פלסטי ג'ייסון  רוזטיאיאן    שחקרו את נשא השפעת הקור של קרטיבים על שומן הלחיים של הילדים ומצאו שהשומן מאוד רגיש לקור ותאי השומן עוברים תהליך של מוות בחשיפה לטמפ' הקפאה. עובדת הטכנולוגיה  ג'ינל אסטריטה במנהטן קוליסקלפטין דנה בכל הפרטים הקטנים של הקפאת שומן, הרזייה וסיכונים בריאותיים.

בשביל מי נועד הטיפול?

לאנשים בריאים מעל גיל 18, למי שמחפש שיפורים קלים ולא נועד להחליף ניתוח של שאיבת שומן מרכזית.  ניתן לבצע לאחר הערכה של הצוות המטפל שבודק האם יש פה רקמת שומן לטיפול? ולא רק עור עודף ושנית מה גודל ועובי רקמת השומן מאחר והמכשיר מכיל ידיות עם לוחות קירור שמבצעים יניקה של השומן ורק מה שנכנס זהו השומן שיעבור  הקפאה ויהיה בו שיפור, במידה ואחוז גדול של שומנים נשאר מחוץ לידיות הטיפול מראה שזהו לא מטופל מתאים.

 

מה ייחשב לתוצאות  טובות?

תוצאות טובות הינו שיפור בהיקף ושיפור במדידת השומן וכן במראה הכללי. תוצאות טובות ניתן יהיה להשיג לאחר מספר טיפולים כמובן כל מראה לגופו ישנם גורמים של גיל, כמות שומן התחלתית וחילוף חומרים כל אלו משפיעים על תוצאות הטיפול וכמות הטיפולים. במקרה הטוב ניתן לראות  הפחתת שומן קלה במותניים השתפר מעט, פחות בולטות. "זה לוקח בדרך כלל מספר טיפולים כדי להגיע לתוצאות מיטביות אומר  רוזטיאיאן  שמודה כי טיפול בודד יניב שינוי מינימאלי מאוד, לפעמים בלתי נתפס ללקוחות.

 

האם זה יגרום להורדה במשקל?המסת שומן בקור -שובר הנחה

"אף אחד המכשירים האלה  לא יגרום להשיל קילוגרמים," אומר אסטריטה  והזכיר שלמטופלים פוטנציאליים מסת שריר שוקלת יותר משומן. כשאתה משיל 25 אחוזי השומן מתכווצת הרקמה, זה לא מסתכם בהרבה על הסולם, אבל, כאשר במראה מהמצד בחלק העליון מעל המכנסיים או מתחת לחזייה רואים שיש ירידה בבליטות וזהו סיפוק גדול.

 

האם הטכנולוגיה המסת שו מן בקור  היא הפחתת שומן קבועה?

חשוב באמת להדגיש בפני המטופלים, כן זה טכנולוגיית הפחתת שומן קבועה, אבל רק אם אתה "על המשקל שלך"- הכוונה במשקל תקין . אם אתה במשקל, זה יהיה כמו ללכת במקום, המשך השיפור בגוף שלך יכול להתרחש גם על ידי שינוי בהתנהגות שלך באמצעות תזונה ופעילות גופנית. יש גם אחריות של המטופל להשגת תוצאות מרביות הכוללות שתיית מים מרובה, פעילות ספורטיבית ואכילה מאוזנת.

 

האם הטיפול בטוח?תופעות לוואי בהמסת שומן בקור

מכיוון שמדובר בהליך לא פולשני, הסיכונים, באופן יחסי, הם נמוכים מאוד בהשוואה לסיכונים בשאיבת שומן. הנפיחות והאדמומיות היא מינימאלית, לעיתים רחוקות יכולים להופיע שטפי דם קלים שחולפים מאליהם

המסת שומן בקור מכשיר

באור לעור טכנולוגיות המובילים בארץ בטיפולי המסת שומן בקור, הראשונים שהחלו את הטיפולים להמסת שומן בהקפאה  ידאגו לכם לטיפול במכשיר חדשני מתקדם.

ברשותינו מספר מכשירים להמסת שומן בקור ותמיד מתעדכנים ומשדרגים לדגם החדש ביותר עם המילה האחרונה בעולם!!! מכשיר ידידותי, לא מכאיב, וואקום אוטומטי חיבור וניתוק, תוכניות רבות עד 15- מעלות, תוכניות ל45-60-70-80 דקות. מס'  ידיות משולבות בטיפול אחד.

התקשרו ותתחילו ליהנות ממראה חדש!

המסת שומן בקור לפניי ואחריי תמונות |אור לעור

המסת שומן בקור לפניי ואחריי תמונות |אור לעור

cryo

 

 

 

 

Comments are closed