כיצד פועלת השיטה להמסת שומן בקור בהשוואה ל-RF | אור לעור טכנולוגיות TAG

טיפול מתקדם ביותר לריכוקופון המסת שומן בקורזי שומן , מסייע בהסרת תאי שומן על ידי הקפאתם וסילוקם מן הגוף. תא שומן שנחשף לטמפ' מתחת לאפס מאבד את הגרעין שלו וחדל לפעול , הוא הופך לגרגיר ללא גרעין שמסתלק' מהגוף יחד עם השומן.

טכנולוגיית הקפאת השומן איננה פולשנית, אינה דורשת הרדמה או אלחוש היא חושפת את ריכוזי השומן לקור מבוקר מבלי לפגוע בעצמות,בכלי דם או במערכת העצבים. הקירור העמוק גורם לפירוק תאי שומן ולהפחתה ניכרת במצבורי השומן. בנוסף משפר את מרקם העור ומחטב את הגוף.

המכשיר בעל 10 דקות ו- 4 תוכניות של עוצמת היניקה(וואקום) ללא כאבים, הטיפול מבוקר ואפקטיבי מאחר ורק תאי השומן רגישים מאוד לקור. בטיפול יש מערכת פוטו-תרמו שמסייעת בתהליך הריפוי של העור ומשפרת את זרימת הדם והחמצן שבתאים. בתום התוכנית המכשיר מבצע ניתוק אוטומטי ללא מגע יד אדם וללא משיכה או כאב.

במשך 6 שנים קודם לכן ועד היום נעשה שימוש בטכנולוגיית RF גלי רדיו שמטרתם הייתה לבצע חימום רקמה עמוק,לחמם את השומן להמיסו ולהניע אותו לצאת מן התאים. אך תאי השומן נשארו שלמים ומתפקדים, ברגע שלא שומרים על תזונה%d7%99%d7%a2%d7%9c-%d7%9e%d7%9e%d7%9f-largeנכונה כל תאי השומן יתמלאו בחזרה.

לעומת שיטת המסת שומן בקור שתאי השומן מתים לחלוטין וכדי ליצור רקמת שומן חדשה יש צורך בחודשים או שנים כדי לייצר אותה בשנית.

Comments are closed