מאמרים-המסת שומנים בהקפאה, לייזר,מים,ניתוח,זריקות, RF, במה תבחרו? אור לעור טכנולוגיות

טיפול המסת שומן בקור COOL-CRYOבעיית ריכוזיות השומנים בבטן, בירכיים, בזרועות הידיים,בישבן וצידי הגב מטרידה נשים וגברים כאחד, ישנן שיטות חדשות וטיפולים מהירים כגון טיפולי הקפאה נותנים מענה מוחלט.

נשים וגברים כאחד בכל  העולם הרוצים להראות טוב  יותר, חטובים ללא שומנים מיותרים.

כיום כמו בעבר נעשים מאמצים רבים לתת מענה ופתרון לשומן ריכוזי באזורים בעיתיים, ישנן שיטות רבות לכל אחת יתרונות וחסרונות  במאמר ניתן להבין ולהכיר את השיטות השונות.

השוואה של עיקרון הפעולה בשיטות השונות להמסת שומנים והקטנת היקפים

בשיטות המסורתיות  עד שנת 2000 נעשו באמצעות RF פולסי בתדר רדיו, טיפול במים, זריקות, לייזר בהם טופל השומן שנמצא בתאים על ידי חימום השומן והוצאתו בלחץ דרך מערכת הלימפתית,  באמצעות הזרמת זרם מים לתוך תאי השומן וסילוק השומן כך גם באמצעות הלייזר, קרן הלייזר הייתה מפרקת את השומן לחלקיקים קטנים ושוב סילוק לימפתי, זריקות לתוך תאי השומן ישירות באמצעות חומרים כימיקליים שגרמו נזק ופירוק לתאי השומן.

נדרשו מספר רב של טיפולים והיה שיפור בהצרת היקפים אך הטיפול היה נקודתי בשומן עצמו, ברגע שהאדם היה חוזר לאכול ארוחות עתירות שומן או לחילופין ממשיך את אורח חייו שהביאו אותו לשינויים ולהצטברות שומנים  כל התוצאות היו יורדות לטמיון וזאת מדוע? מאחר ותאי השומן נשארו במקומם ומיד התמלאו.

בשנת 2001 החלו רופאים בארה"ב בבדיקות  וניסויים וחקרו את השפעת הקור בטמפ' שלילית על תאי השומן וכך גילו שתאי השומן מתים בהיותם בטמפ' מתחת לאפס והופכים להיות תאים מתים ללא גרעין וכך כל תכולת תאי השומן והתאים המתים מסתלקים דרך מערכת הלימפתית. זוהי תגלית מיוחדת ושונה מאחר והיא נותנת מענה הרבה יותר מקיף לבעיה ועוקרת את הבעיה מן השורש, מטפלת ומפחיתה בכל טיפול חלק מרקמת השומן הכוללת  תאי שומן ושומן.

נדרשים מספר טיפולים לעיתים 3 טיפולים  בהם יורדת עובי רקמת השומן וברגע שהאדם חוזר לאכול ארוחות עתירות שומן לוקח שנים ליצור את תאי השומן מחדש, זהו יתרון משמעותי.

עקרון הפעולה של טיפול בהקפאת שומנים 

כאשר תאי השומן עוברים תהליך של קור, הקפאה מתחיל תהליך טבעי של התפרקות תאי השומן, הגרעין מאבד את חיותו ותאי השומן הופכים להיות תאים מתים ללא גרעין, רקמת השומן פוחתת ונהיית יותר דקה, על ידי חילוף החומרים בגוף ושתיית מים מרובה כל תאים המתים ותכולתם מסולקת דרך המערכת הלימפה. המראה החדש נותן תחושה של הרזייה אמתי אזורים הבעייתיים והפחתה בהיקפים.

המסת שומן בהקפאה/קורמה הם היתרונות והחסרונות בכל השיטות ?

ניתוח לשאיבת שומן–  הסרת  חומצת שומן גדולה, נדרש ציוד מתקדם, נעשה על ידי רופא, ניתוח פולשני,  דורש הרדמה, החלמה ממושכת, כאבים, גודש גדול, יקר. נדרש לבישת מחוך 1-3 חודשים, עור רפוי

טיפול באמצעות מים -שטיפה  פנימית על ידי החדרת  צינור עם מבחנת מים,  חומצת השומן נשאבת החוצה , הסרת חומצת שומן גדולה, דורש הרדמה, נעשה על ידי רופא, יקר מאוד, מאוד כואב, החלמה 3 שבועות, גודש גדול. נדרש לבישת מחוך 1-3 חודשים, עור רפוי.

טיפול בשומן באמצעות לייזר –  קרן הלייזר גורמת לפירוק והפרדת השומן לחלקיקים קטנים,  וסילוקו דרך חילוף החומרים במערכת הלימפתית. הרדמה מקומית, נדרשים לפחות מספר טיפולים,  בתדירות אחת ל-3 חודשים. יש סיכון ליצירת כוויה בעור, כאב קל, מסיר מעט חומצת שומן, מהדק את העור.

טיפול באמצעות זריקה כימית-  החומר הכימי גורם לנזק ולפירוק השומנים,  לא כואב במיוחד, התאוששות  עד 3  שבועות, זול ,לא ניתן לדעת בוודאות את אחוז השיפור.

טיפול באמצעות מכשירRF- מכשיר זה מבצע חימום של השומן בלבד ודרך עיסוי לימפתי מזרז את סילוק תכולת התאים. טיפול לא פולשני, ללא כאבים, מטפל נקודתית, לא יקר, נדרשים למעלה מ-10 טיפולים, מהדק ומחטב את העור.

טיפול בהמסת שומנים באמצעות הקפאה  – מבוצע על ידי מכשיר מתוחכם אשר מבצע שאיבת וואקום חיצונית עם לוחות מיוחדים קפואים אשר באים במגע עם העור, תאי השומן בשכבה הראשונה קמלים ומתים ומאבדים את הגרעין ואת תכולת השומן שבתוכו ומסולקים דרך חילוף החומרים בגוף, לא פולשני, אין פציעה, אין צורך בהחלמה, אין כאבים, אין צורך בהתאוששות ניתן לחזור לתפקוד מלא מיד בסיום הטיפול, אין סיכונים, טיפול נקודתי בתאי השומן  בלבד. מחיר סביר, יתכן אדמומיות באזור הטיפול שחולפת מהר. נדרשים מספר טיפולים . יש שיפור כבר מהטיפול השני.

אור לעור טכנולוגיות עם ניסיון מעל 3 שנים ועשרות לקוחות מרוצים מהתוצאות מוביל את הטכנולוגיות החדשות בעולם ראשון תמיד! טיפול בהקפאה מוצלח ביותר!

אור לעור טכנולוגיות

 

כתיבת תגובה