מאמר-רכישה נבונה של מכשירים

הטרנד החדש במכוני הקוסמטיקה היא שימוש רב בטכנולוגיה מתקדמת- מכשור רב המעצים את טיפול הפנים ומעניק תוצאות נפלאות ומשמעותיות שלא ניתנות להשגה בטיפול רק עם 10 אצבעות.

מה בכל זאת מיוחד בטרנד החדש?

מכשיר לאיפור קבוע

*מערכת דיגיטלית  דו פונקציונלית המשמשמת: לאיפור קבוע  מתקדם עם תוכניות מובנות וכן לטיפול ביו ליפט מזותרפיה החדרת אמפולות למילוי נפח העור.

* מכשיר מזותרפיה עם 4 תוכניות +ליפטינג סביב העיניים+טיפול קור ליפטט צרפתי להגברת אפקט המיצוק

*מערכת קווארדו טופ לטיפול פנים מושלם המשלבת 4 מכשירים מכשירים על פלטפורמה אחת

המיוחד הוא שילוב של מכשירים רבים על מערכת אחת.לדוגמה: מערכות קומפקטית אשר עליה נמצאים 4 מכשירים שימושיים ואיכותיים שמשנים את מראה העור.

מערכת עליה 4 מכשירים שונים  הכוללים מערכות פילינג יהלום לצד מערכות אולטרה סאונד. וידית קור/חום ביו דינאמית.

ועוד הרבה מאוד דוגמאות ניתן כיום למצוא .

מה היתרונות של מערכות משולבות?

מחיר אטרקטיבי

לא תופס הרבה מקום

מאפשרת טיפול  סופר הייטק עם מינימום מקום.

כל מכשיר במערכת הוא אינדבידואלי ואינו תלוי באחרים.

מכירת מכשיר מזותרפיה 4 תוכניות |אור לעור

מכון קוסמטי

מערכת הכוללת  מספר מכשירים בפלטפורמה אחת  מאפשרת לך  הקוסמטיקאית שעובדת במספר מקומות לנייד את כל המכשור שלך למספר מכונים אשר תרצי לתת שירות איכותי ומתקדם עם מיטב הטכנולוגיה.

מערכות משולבות נוספות נמצאות במכשירים גדולים עוצמתיים אשר מעניקים טיפולים פרה רפואיים אסתטיים וטיפולים להסרת שיער חזקה. אין צורך בסירבול עם הרבה ידיות עבודה, איחסון ועוד. גם כאן רואים את הטרנד שהוא גישה יותר קלה לחיים בידית אחת אשר פורצת דרך ומאפשרת עבודה באורכי גל שונים, מאפשרת בחירה של טיפול לנימים/טיפול לכתמים/טיפול להסרת שיער/טיפול לאקנה וכך הלאה.

מערכת משולבת נוספת כוללת מכשיר דיגיטלי לאיפור קבוע ויחידה המטפלת במילוי קמטים כך אנחנו משיגות אפשרויות רבות ומגוונות של טיפול עם פחות השקעה כספית.

 

סוזי נחמן בעלת חברת  אור לעור טכנולוגיות- לחברה התמחות במכירת מכשירים לקוסמטיקאיות ולמקצועיות בתחום.ומכירת מכשיר להסרת שיער הכשרה של נשים למקצועות הקוסמטיקה השונים אימון עיסקי לקוסמטיקאיות  מרכזים קוסמטיים בראשון לציון ובמזכרת בתיה באור לעור דואגים לך לטיפול הנכון ביותר וברמת ביצוע מעולה בשילוב מיטב הטכנולוגיה.http://orlaor.org.il  0544969106 http://orlaor.co.il סוזי

 מכירת מכשיר להסרת שיער

 

 

Comments are closed