קורס אפילציה אישי

קורס אפילציה אישי

הקורס נלמד באופן אישי אחת על אחת מתוך רצון להיטיב עם התלמידה ולהעניק לה 100% תשומת לב , יכולת ריכוז גבוהה והרבה סבלנות. בקורס נדרשת עבודה מדויקת, יסודית כל זאת תחת הנחה שזו רק ההתחלה. אצל סוזי לומדים מן ההתחלה כבר להגיע לרמת ביצועים גבוהה עם אפס טעויות!. ביטחון עצמי גבוה לקבלת לקוחות ללא היסוס.זהו היתרון הגדול של קורס אפילציה אישי אחת על אחת.

בנות שסיימו את הקורס מאושרות ומספרות שעובדות בהצלחה גדולה ועם הרבה ביטחון.רמת הלימודים גבוהה וכמוהה ההישגים של התלמידות.

סוזי מפנה מדי חודש לקוחות חדשות אשר מעוניינות בטיפול אפילציה לתלמידות שסיימו את הקורס אצלה לפי אזורי המגורים.

הבנות מקבלות עבודה מסוזי וזאת בזכות עצמן, יכולות ביצוע גבוהות ואפילטוריות מצויינות. הרמה בה מסיימת תלמידה מגיעה לרמה של אפילטורית עם ניסיון של שנה רק שאנו משיגים זאת את הרמה הגבוהה בזכות  זמן איכות נטו לכל תלמידה.

אם את שוקלת ללמוד, בואי ותהני מקורס פרטי, בו את קובעת באיזה שעות ובאיזה ימים מתאים לך ללמוד, את קובעת מתי את מתחילה את הקורס ועוד הרבה יתרונות…

בקורס סוזי מלמדת אותך להיות הטובה ביותר וזו שגם ממתינה לה משכורת בתחילת כל חודש עוד לפני שסיימת את כל הטיפולי אפילציה למטופלת שלך.

סוזי מבטיחה לך הצלחה מרובה לצד הנאה גדולה ויחס אישי ונעים בקורס ולאחריו.

סוזי מעניקה תמיכה ואוזן קשבת לתלמידותיה תמיד ובכל זמן.

One Comment

  1. מעונינת ללמוד קורס אפילציה אישי ורוצה לברר על פריסת תשלומים ולימודים מחודש פברואר אשמח לקבל פירוט מחר בבקר אם יתאפשר תודה ושבוע טוב רנית 0526858120 086539950

כתיבת תגובה