קורס קוסמטיקה קלאסי-טכנולוגי אישי מה היתרונות?

בלעדי לאור לעור טכנולוגיות ! קורס קוסמטיקה קלאסי -טכנולוגי אישי !!!

טיפול פנים בקורס קוסמטיקה אישי אור לעור טכנולוגיותאנו מציעים קורס קוסמטיקה קלאסי לפי תוכנית ממשלתית של משרד העבודה וזאת בשילוב קורס קוסמטיקה טכנולוגי.התואם את ההתפתחיות הגלובליות בתחום המכשור הקוסמטי ושילובו בטיפול.;לאור לעור שתי שלוחות בהם מתקיימים קורסים רבים בראשון לציון ובמזכרת בתיה.

סוזי נחמן הבעלים של אור לעור טכנולוגיות , מורה למקצועות הקוסמטיקה למעלה מ 17 שנה, קוסמטיקאית מעל 20 שנה, מומחית לטכנולוגיות קוסמטיות מס' 1 בארץ . סוזי נחמן אור לעור טכנולוגיות

לדבריי סוזי : "כיום ידוע שמכון קוסמטיקה שמעוניין להיות מוביל בתחומו חייב לשלב מכשור קוסמטי טכנולוגי. הקורס קוסמטיקה הקלאסי יאפשר להנו להבין את נפשו של האדם לפנינו ,הרי ראי הנפש ניכר בפניו של האדם.נוכל לאבחן בצורה מקצועית את סוג העור וכן נכיר לעומק את הקוסמטיקה הרפואית.בקורס קוסמטיקה המקצועי והרחב שלנו אנו חושפים את התלמידות למיטב הטכנולוגיות הקיימות בעולם, ומלמדים אותך כיצד לשלבם לשלבם בטיפול הקוסמטי. חשוב מאוד היום יותר מתמיד להיות עם ראש פתוח ולהכיר את העולם האמיתי של הקוסמטיקה. חשוב לדעת מה קיים.אין מחוייבות מיד להשתמש בטכנולוגיות בעסק שתפתחי אך חשוב מאוד להיות עם ראש גדול שמכיר והתנסה ויודע מה קיים וכיצד בעתיד אשלב טכנולוגיות בעסק שלי."

עלות המכשירים לא גבוהה, וניתן לדרוש מחיר גבוה עבור טיפול פנים טכנולוגי בשילוב טיפול פנים קלאסי וזאת הודות לשילוב הטכנולוגיה.הלקוחות היום חכמות מאוד, קוראות המון ויודעות לשאול את השאלות הנכונות, אנו באור לעור טכנולוגיות נכשיר אותך למצויינות קוסמטית וזאת בהשען על למעלה מ- 20 שנות ניסיון בתחום הקוסמטי ובתחום הטכנולוגי.

,קורס קוסמטיקה קלאסי -טכנולוגי אישי באור לעור טכנולוגיות

הענקת חמצן לעור ולמערכת הנשימה, פילינגים באמצעות מכשור, החדרת אמפולות וסרומים על ידי מזותרפיה לתוך עומק העור.מיצוק והרמת תווי פנים עם מכשיר ה-RF מכשיר אולטרה סאונד להחדרת חומרים ולעידוד יצירה עור חדש  ועוד…

הלימוד באור לעור טכנולוגיות אישי , התאמה אישית ללוח הזמנים שלך, הלימודים מקצועיים וברמה גבוהה, בסיום הקורס רמת הידע שלך תהייה ברמת מאסטר בקוסמטיקה!! מה שנותר זה לצבור ניסיון ומיומנות.

0544969106 רק אצל סוזי נחמן קורס קוסמטיקה אישי

0544969106 רק אצל סוזי נחמן קורס קוסמטיקה אישי

אנו מלמדים כ-22 מכשירים שונים המסייעים לנו בתהליכי הטיפול,

מרכז הדרה אור לעור טכנולוגיות בראשון לציון קורס קוסמטיקה אישי

בנימה אישית : אנו מאמינים ביחס אישי, הבנת התלמידה, לימוד ברמה גבוהה ללא פשרות תוך מתן זמן וסבלנות רבה לכל תלמידה שבאה ללמוד בשערינו.

לפגישת ייעוץ אישית צרו קשר :03-9567354, 0544-969106

אשמח לעמוד לרשותכם

בברכה סוזי נחמן

אור לעור קורס קוסמטיקה אישי

 

כתיבת תגובה